Про нас / O nas

Фірма “Тон Тех” зосередила свою роботу у двох напрямках :

  • Як “Тон Тех” ведемо імпорт та продаж витратних матеріалів, зокрема картриджів – virgin, котрі користуються широким попитом серед сервісних центрів України та кінцевих споживачів, завдяки оригінальній якості та доступній ціні.
  • Як “DrHouse Real Estate Irena Kowalska” співпрацюємо з однією з провідних агенцій нерухомості DRHOUS на Польському ринку, в сфері  консалтингу в нерухомості, управлінні девелоперськими проектами, а також інвестиційним обслуговуванням. Зокрема DRHOUSE спеціалізується на продажі цілих багатоквартирних мікрорайонів та окремих квартир для індивідуальних клієнтів. Тим самим ми надаємо компетентну і повноцінну допомогу в придбанні чи оренді квартир, будинків, офісів та іншої нерухомості на території Польщі.

“Тон Тех” враховує побажання наших клієнтів щодо особливо високої якості матеріалів, їх доступності, асортименту та конкурентних цін.

Обираючи компанію “Тон Тех “, ви обираєте товари та послуги найвищої якості, вигідні ціни і зручне обслуговування:

  • Замовлення опрацьовується в максимально короткий термін
  • Постійно оновлюється асортимент продукції
  • Для гуртових покупців діє система знижок
  • Підбір об’єктів нерухомості ведеться відповідно до вимог потенційних покупців та в зазначені терміни
  • Наші послуги в сфері придбання нерухомості є гарантією перевірки правового статусу нерухомості, дорадимо у виборі найбільш сприятливого джерела фінансування, DRHOUS співпрацює з 25 банками. Також DRHOUS надасть послуги: геодезичні, оцінки нерухомості, управління нерухомістю та оформлення будівельних дозволів.

Окрім цього, турбуючись про захист довкілля, компанія “Тон Тех ” придбає відпрацьовані картриджі за актуальними цінами!

Метою нашої компанії є тривала співпраця і вигідні пропозиції для кожного клієнта.
Всі переваги комплексного обслуговування, широкого асортименту продукції та гнучких цін від “Тон Тех” вже оцінили наші клієнти у м. Львові та Україні.

Кошик порожній