Про нас

Офісна оргтехніка є невід’ємною частиною кожного бізнесу і ефективного робочого процесу.
При цьому, все різноманіття принтерів та копіювальних апаратів, що представлене на ринку об’єднує необхідність регулярної заміни витратних матеріалів.

ТОВ “Тон Тех Україна”, єдиний ексклюзивний дистриб’ютор торгової марки DRUKTECH на території України, пропонує широкий асортимент витратних матеріалів та оргтехніки.
Ми враховуємо побажання наших клієнтів щодо особливо високої якості матеріалів, їх доступності, асортименту та конкурентних цін.
Підтвердженням цього є сертифікати якості виробника тонерів та чорнил ISO 9000:2011 і ISO 14001, що гарантують бездоганну роботу і сумісність нашої продукції.druk-tech

Компанія “Тон Тех Україна” має репутацію надійного бізнес-партнера завдяки дотриманню високих корпоративних стандартів обслуговування і привабливій ціновій політиці.
Обираючи компанію “Тон Тех Україна”, ви обираєте товари найвищої якості, вигідні ціни і зручне обслуговування:

  • Замовлення опрацьовується в максимально короткий термін
  • Постійно оновлюється асортимент продукції
  • Наші клієнти заощаджують на придбанні сумісних витратних матеріалів без втрати якості
  • Компанія забезпечує надійний сервіс з гарантійною заміною
  • Гуртовим покупцям надається безкоштовна доставка

Окрім цього, турбуючись про захист довкілля, компанія “Тон Тех Україна” придбає відпрацьовані картриджі за актуальними цінами!

Метою нашої компанії є тривала співпраця і вигідні пропозиції для кожного користувача.
Всі переваги комплексного обслуговування, широкого асортименту продукції та гнучких цін від “Тон Тех Україна” вже оцінили наші клієнти у м. Львові та області.

Кошик порожній